Poszukujemy Zbrojarzy - zachodniopomorskie (okolice Drawska Pomorskiego)

KONTAKT

Nowogard - Dodane przez mariusz.bud (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Poszukujemy Zbrojarzy - zachodniopomorskie (okolice Drawska Pomorskiego)

Firma z 10-letnim doświadczeniem dla swojego strategicznego partnera będącego liderem w branży budowlanej, poszukuje 15 kandydatów na stanowisko::
Zbrojarz
Praca: województwo zachodniopomorskie (okolice Drawska Pomorskiego)
Chętnie zatrudniamy brygady w systemie akordowym
Oferujemy najlepsze warunki dla najlepszych fachowców
Zadania :
- wykonywanie zbrojeń
- wykonywanie konstrukcji betonowych oraz żelbetonowych (budowa Silosu)

Wymagania :
- 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- umiejętność pracy w zespole,
- uczciwość,
- rzetelność.

Oferujemy:
- zakwaterowanie na koszt pracodawcy,
- wyżywienie na koszt pracodawcy,
- legalną pracę,
- pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności
- zarobki 16 zł/h netto (3600-4000zł miesięcznie netto)
- kontrakt na 4 miesiące (pn-pt 10h/dziennie, sob. 5h), istnieje możliwość przedłużenia współpracy po sprawdzeniu umiejętności i przydatności danego pracownika.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, prześlij CV bądź numer kontaktowy na adres mail poprzez formularz kontaktowy.

Prosimy o dołączenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami.

Mapa NowogardProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Poszukujemy Zbrojarzy - zachodniopomorskie (okolice Drawska Pomorskiego)

Polecane, ciekawe strony z Nowogardu. Prowadzisz serwis o Nowogardzie lub zwiazany z Nowogard - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Urząd Miejski w Nowogardzie !Zobacz stronę W Nowogargdzie !Zobacz stronę Informator Miejski Nowogardu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nowogard City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Nowogardu: Gryfice ogłoszenia - Stargard Szczeciński darmowe ogłoszenia - Świdwin ogłoszenia bezpłatne - Szczecin ogłoszenia - Świnoujście sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję